Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

ПРЕМ’ЄРА «Прекрасний Рогоносець»

30.06.2019 @ 19:00 - 21:00

  • Автор: Фернан Кроммелінк
  • Режисер-постановник: Іван Уривський
  • Сценографія та музичне рішення: Іван Уривський
  • Хореографія: Павло Івлюшкін
  • Переклад  на українську мову: Любов Федченко
  • Сценічний варіант театру
  • Премєра: 5 квітня 2019 року

Вистава йде без антракту. Тривалість  –   1 год. 30 хв.

Опис вистави:

Сюжет п’єси – неймовірний, парадоксальний, на межі фарсу та високої поезії: це  –  історія фанатичного кохання і  фатальних ревнощів. Бруно, великий мрійник-дивак, місцевий поет, який всім у селищі, на замовлення, пише любовні листи, надто  кохає свою дружину Стеллу.  Стелла також кохає його. Але  – от біда!  –  Бруно вкрай замучили ревнощі…  Хоча підстав для них  він не має.

Дитинство в людях  так просто, безслідно не зникає, воно іноді надто зухвало входить у доросле життя  – і солідна людина перетворюється на вередливу дитину з усіма її примхами, комплексами, мареннями. Так сталося з головним героєм цієї  «казки про кохання та ревнощі», адресованої дорослому глядачеві.

Режисер Іван Уривський в своєму «Прекрасному рогоносці» намагається відчути і зрозуміти героїв фарсу Ф. Кроммелінка, написаного в 1921 році, через «казковий» світ  –  світ, в якому живуть герої  Ф. Кроммелінка, світ казок Г. К. Андерсена, казок інших міфотворців, у полоні яких ми залишаємось назавжди, скільки б років нам не було.

П’єса дає величезний простір для фантазії, для режисерських рішень та акторських пошуків.  Іван Уривський  знайшов до неї свій ключ: крізь призму дитячих снів та марень головних персонажів сюжету  –  Бруно, Стелли, друга їхнього дитинства Петрюса, а також Естрюго, Корнелії. Порівняно з багатонаселеною п’єсою Ф.Кроммелінка коло дійових осіб звужене.  Глядач знайде цьому пояснення, коли подивиться виставу: виставу-новелу про властивості фатальної пристрасті, котра не знає віку, існує в усі часи, здатна  перетворити навіть прекрасну людину на потворного перевертня.

Дійові особи та виконавці:

Бруно – Олександр Коваль
Стелла – Марія ДеменкоМарина Клімова
Петрюс – Михайло Дадалев
Естрюго – Володимир Романко
Корнелія – Аліна Катречко
Волопас – Дмитро Цинковський

Виставу ведуть: Наталя Петрова, Олена Фурманова

 

 

 

 

Деталі

Дата:
30.06.2019
Час:
19:00 - 21:00
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://ukrticket.com.ua/booking/#/bookings/5cd171c7e4b045fa1d4aba26

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії