ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Уривський Іван

Уривський Іван

Режисер-постановник 

Народився в 9 березня 1990 року у м. Кривий Ріг.

Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв.

На студентській сцені поставив водевіль «Солом'яний капелюшок» за п'єсою французького комедіографа Ежена Лабіша. В рамках проекту студентських дебютів Open Mind на сцені київського театру «Золоті ворота» поставив спектакль «Дядя Ваня» за Антоном Чеховим, «Украдене щастя» за мотивами класичної п'єси Івана Франка, «Олеся. Забута історія кохання » за повістю Олександра Купріна та цей же сюжет у 2017 році режисером було перенесено на сцену лялькового театру у виставі «Олеся. Містифікація».

Будучи студентом 5 курсу КНУКіМ (майстерня Ніни Гусакової), Іван Уривський поставив "Тіні забутих предків" М.Коцюбинського. Це перша режисерська робота в Одеському українському академічному музично-драматичному театрі ім. В. Василька.

Потім послідували психологічна драмма «Останній день літа» за відомою п'єсою О. Вампілова «Качине полювання», містична постановка «Турандот» за мотивами казки Карло Гоцці.

У 2018 році вийшов авторський спектакль Іана Уривський «Одруження» за мотивами М. В. Гоголя «Одруження».

Всі роботи режисера в українському театрі мають великий успіх у глядачів і високо оцінені театральними експертами і критиками.

Нагороди:

Вистава «Дядя Ваня» визнаний кращим режисерським дебютом Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» - 2015

Режисерська робота «Украдене щастя» за мотивами класичної п'єси Івана Франка, відзначена премією «Дзеркало сцени», заснованої всеукраїнським тижневиком «Дзеркало тижня».

У 2016 році Іван Уривський увійшов до числа переможців міського конкурсу «Прем'єри сезону», де був відзначений його спектакль «Тіні забутих предків» по ​​Коцюбинському.

Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио