ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Український Декамерон

Український Декамерон

Автор вистави
КЛІМ


Режисер спектаклю
Владислав Троїцький

 

Сценічний дизайн

 Наталія Мариненко і Олексій Нужний

 

Художник по костюмах

Володимир Уманенко

 

Хормейстер

Ганна Охрімчук (м. Київ)


Жанр
любовний вертеп

вистава йде без антракту

 

Розклад:

17 травня 2018 року, о 18:30
Опис:

 

Фолк, буф, драма, комедія, народні гуляння, казка для дорослих. Іронія Боккаччо з українським підтекстом. "Український Декамерон" - яскравий вертепний світ, в якому радість і біль, сміх і сльози, життя і смерть, - все переплетено, існуючи на межі іншого буття містично загадкової і непізнаної України, такої близької й у той же час такої далекої від нас. Це і життя українського села з його самобутніми піснями, гумором та горілкою, і той світ, в якому нікому не видасться дивним розмова зі смертю, - просто, на призьбі, "по-сусідськи", і нікого не здивує гарцеваніе чортів, людина-півень або політ героїв в небі. Жива музика, автентичний спів і унікальне сценічний простір - глядач сидить на сцені, обличчям до залу для глядачів, а перед ними розгортається широка панорама: видовище!

Оригінальна п'єса КЛІМа, написана спеціально для театру ім. В. Василька.

На постановку керівництво театру, продовжуючи практику запрошення лідерів сучасної української режисури, запросило Владислава Троїцького (м. Київ) з столичного Центру сучасного мистецтва «Дах» (до речі, відзначимо, це перша постановка режисера поза свого колективу).

 

У виставі задіяні

 

У виставі беруть участь: заслужені артистки України Галина Кобзар-Слободюк, Діана Мала, Марія Пивоварова, Ірина Черкаська, Світлана Гужва, заслужений артист України Ігор Геращенко, артисти Богдан Паршаков, Євген Юхновець, Ірина Бесараб, Нінель Наточа, Любов Гурін, Олег Русол, Петро Зінченко, Сергій Ярий та інші.

 

Український Декамерон - Фото №1 Український Декамерон - Фото №2


Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
INTO-SANA
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Молдова
Kims
westele.com.ua
Радио