ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Турандот

Турандот

Режисер

Іван Уривський

 

Сценографія та костюми

Руслан Хвастов

 

Балетмейстер – постановник

Павло Івлюшкін

 

Опис:

 

 

 

Хитромудрий італієць Карло Ґоцці запропонував світові знайомство з китайською принцесою Турандот. Але зробив це так напрочуд незвично і талановито, що в оперному варіанті вистава несе тривожні хвилі високої трагедії, а у славетній вахтанговській постановці, котра понад ось вже ціле сторіччя не сходить з репертуару, раптово постає феєрічною Ніагарою суто комедійних ситуацій та гомеричного сміху з приводу найсьогоденніших  перипетій.

Тож, скільки поглядів – стільки й уявлень.

А нещодавно китайську історію венеціанського драматурга шанувальникам васильківської сцени запропонував зовсім ще молодий, але вже з гучним ім`ям у професійних колах режисер Іван Уривський – той самий, чиї попередні та наступні роботи неодмінно стають приводом для відряджень до Одеси найавторитетніших фахівців, не кажучи вже про театралів нашого міста. Гадаємо, дістануть справжньої вишуканої насолоди і всі ті наші земляки, які прийдуть до нас та стануть свідками захоплюючих і карколомних подій навколо Турандот.

Прем’єра: 18 лютого 2017 року

 

У виставі задіяні

 

заслужений артист України Яків Кучеревський (Імператор Альтоум), Вікторія Остапенко (Принцеса Турандот), Ірина Бесараб (Адельма), Марина Клімова (Зеліма), Алла Бродська (Скіріна),  Вадим Головко (Невідомий Принц), заслужений артист України Ігор Геращенко (Батько Принца), Валерій Швець (Барах).

 

Турандот - Фото №1 Турандот - Фото №2 Турандот - Фото №3 Турандот - Фото №4
Турандот - Фото №5 Турандот - Фото №6 Турандот - Фото №7 Турандот - Фото №8
Турандот - Фото №9 Турандот - Фото №10 Турандот - Фото №11 Турандот - Фото №12


Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио