Вітаємо лауреатів премії “Київська Пектораль-2019”  і пишаємося тим, що головний режисер нашого театру

Іван Уривський  нагороджений «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)» за Панасом Мирним

«Лимерівна», як режисер-постановник та «За кращу режисерську роботу» вистави «Лимерівна»

(Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

А також приєднуємося до привітань хореографу Павло Івлюшкіну.

Бажаємо всім номінантам та лауреатам премії натхнення, підкорення нових мистецьких вершин та міцного здоров’я!

Лауреатами премії “Київська пектораль” за підсумками 2019 року стали:

🔺«За кращу драматичну виставу»
Андрій Курков «Сірі бджоли», режисер-постановник Віталій Малахов (Київський академічний драматичний Театр на Подолі)

🔺«За кращу музичну виставу»
Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів», режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас (Литва) (Київський театр оперети1)

🔺«За кращу дитячу виставу»
Оксана Дмітрієва за казками Сергія Козлова «Казка для маленького зайчика», режисер Оксана Дмітрієва (Київський академічний театр ляльок)

🔺«За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»
Панас Мирний «Лимерівна», режисер-постановник Іван Уривський
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

🔺«За кращу режисерську роботу»
Іван Уривський, вистава за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

🔺«За краще виконання чоловічої ролі»
Роман Халаімов – роль Олександра Тарасовича Аметистова, адміністратора у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний Театр на Подолі)

🔺«За краще виконання жіночої ролі»
Оксана Прасолова – роль Мортиції Аддамс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський театр оперети1)

🔺«За краще виконання чоловічої ролі другого плану»
Костянтин Костишин – роль Калеві, у виставі за п’єсою “Людяна людина” Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

🔺«За краще виконання жіночої ролі другого плану»
Лариса Трояновська – роль Манюшки, покоївки Зої, у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний Театр на Подолі)

🔺«За кращу сценографію»
Сергій Маслобойщиков, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

🔺«За кращу музичну концепцію вистави»
Автор оригінальної музики – Олександр Бегма, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

🔺«За краще пластичне вирішення вистави»
Лібрето, хореографія, постановка Раду Поклітару (Radu Poklitaru)у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр KYIV MODERN-BALLET Theatre)

🔺«За кращий акторський дебют»
Артем Пльондер – за низку ролей (студент училища культури Вітя, стиліст/візажист/модель Маркус Модел, оператор/відео-інженер Іван, стриптизер/він же студент Андрюша), у виставі за Татусею Бо і Русланом Горовим «Бери од жизні всьо» (Київський академічний Zoloti Vorota Teatr)

🔺«За кращий режисерський дебют»
Тетяна Матасова, вистава за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр Українського фольклору “Берегиня”)

Залишити коментар

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії