• Автор: Фернан Кроммелінк
  • Режисер-постановник: Іван Уривський
  • Сценографія та музичне рішення: Іван Уривський
  • Хореографія: Павло Івлюшкін
  • Переклад на українську мову: Любов Федченко
  • Сценічний варіант театру
  • Прем’єра: 5 квітня 2019 року

Вистава йде без антракту
Тривалість – 1 год. 30 хв.

Опис вистави:

Сюжет п’єси – неймовірний, парадоксальний, на межі фарсу та високої поезії: це – історія фанатичного кохання і фатальних ревнощів. Бруно, великий мрійник-дивак, місцевий поет, який всім у селищі, на замовлення, пише любовні листи, надто кохає свою дружину Стеллу. Стелла також кохає його. Але – от біда! – Бруно вкрай замучили ревнощі…
Хоча підстав для них він не має. Дитинство в людях так просто, безслідно не зникає, воно іноді надто зухвало входить у доросле життя – і солідна людина перетворюється на вередливу дитину з усіма її примхами, комплексами, мареннями. Так сталося з головним героєм цієї «казки про кохання та ревнощі», адресованої дорослому глядачеві. Режисер Іван Уривський в своєму «Прекрасному рогоносці» намагається відчути і зрозуміти героїв фарсу Ф. Кроммелінка, написаного в 1921 році, через «казковий» світ – світ, в якому живуть герої Ф. Кроммелінка, світ казок Г. К. Андерсена, казок інших міфотворців, у полоні яких ми залишаємось назавжди, скільки б років нам не було. П’єса дає величезний простір для фантазії, для режисерських рішень та акторських пошуків. Іван Уривський знайшов до неї свій ключ: крізь призму дитячих снів та марень головних персонажів сюжету – Бруно, Стелли, друга їхнього дитинства Петрюса, а також Естрюго, Корнелії. Порівняно з багатонаселеною п’єсою Ф.Кроммелінка коло дійових осіб звужене. Глядач знайде цьому пояснення, коли подивиться виставу: виставу-новелу про властивості фатальної пристрасті, котра не знає віку, існує в усі часи, здатна перетворити навіть прекрасну людину на потворного перевертня.

Дійові особи та виконавці:

Бруно – Олександр Коваль
Стелла – Марія Деменко, Марина Клімова
Петрюс – Михайло Дадалев
Естрюго – Володимир Романко
Корнелія – Аліна Катречко
Волопас – Дмитро Цинковський
Виставу ведуть:
Наталя Петрова, Олена Фурманова

 

Фото: Ира Рогава

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії