Відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри та театральну справу», на підставі наказу Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р. та згідно до затвердженого ним «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім.В.Василька було оголошено конкурс на заміщення вакантних посад.

Беручи до уваги фактично форс-мажорні обставини, що склалися (непередбачувана заздалегідь термінова зайнятість за місцем основної роботи водночас кількох членів Конкурсної комісії, що унеможливило, за відсутністю кворуму, проведення її засідань у встановлені терміни та ґрунтуючись на обов’язковості неухильного слідування вимогам зазначеного «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», – вирішено вважати оголошений конкурс таким, що не відбувся.

Залишити коментар

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії