Кожен любить , як вміє ! Вона його любила ! Вона – Таня. Він – Сергій. Вона – його учениця. Дика, пристрасна, справжня. Ні, це – не “Лоліта”, і не шукайте тут аналогій. “Вона його любила” – гостріше, жорсткіше і……..смішніше !

  • Життя на дві дії
  • Режисер – Стас Жирков
  • За мотивами п’єси Андрія Іванова
  • Переклад – Даяна Зима та Стас Жирков
  • Сценічний простір – Стас Жирков

Опис вистави

Кожен любить , як вміє ! Вона його любила ! Вона – Таня. Він – Сергій. Вона – його учениця. Дика, пристрасна, справжня. Ні, це – не “Лоліта”, і не шукайте тут аналогій. “Вона його любила” – гостріше, жорсткіше і……..смішніше !

Де все відбувається ? Тут. В Одесі, в Україні, на Землі – поруч з вами… Тут є Славік – мажор у якого не вистачає адреналіну в житті. Є мама Сергія , яка тільки і мріє оженити сина ! Є французький бульдог – Джон Сноу ! А батько Тані не може жити без алкоголю і чекає на Костю, якого от от випустять із в’язниці… Ні, ні , це не “чєрнуха”, як може здатися. Це “висока історія” непростих стосунків. Головне – не бути ханжою. Герої діють швидко, говорять прямо, мріють пристрасно.

А ! Є ще Костя. Костя любить Таню. А вона ? А вона його любила ! Але своєю любов’ю. Кожен любить як вміє… Це історія про шалені почуття, про безглузде парі , яке призводить до майже античної трагедії, історія про нас, про вас….. А ще буде смішно, дуже…. Кажуть, всі пісні про любов. Ця пісня – точно. Неперевершені актори Одеського укр театру та київський режисер Стас Жирков будуть говорити з вами сучасною мовою.

Головне – встигнути придбати квитки, адже грають у форматі “Глядач на сцені”.

У виставі задіяні

Таня – Марина Клімова, Сергій – Вадим Головко, Славік – Костянтин Кириленко, Костя – Володимир Романко, Мама – заслужена артистка України Ірина Охотниченко, Тато – заслужений артист України Ігор Геращенко.

Режисура , переклад та адаптація тексту, сценічний простір, костюми , звукове та світлове рішення – заслужений артист
України Стас Жирков (Київ).
Робота з художньо-постановочною частиною – Олександр Обухов
Робота зі світлом – Володимир Дубовенко Робота зі звуком – Костянтин Скрипунов
Робота з костюмами – Марина Шарипова Робота з реквізитом – Людмила Руссол
Робота з декораціями – Олександр Шадрин.
фото: Ира Рогава

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії